AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023

Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra atsakingas ir sudėtingas procesas. Jaunuoliams pirmajame profesinio kelio pasirinkimo etape itin aktualu turėti ir puoselėti viziją ateities karjerai: kuo norima tapti ir kokių sprendimų bei veiksmų prireiks, kad tai pasiektum. Tam, kad pavyktų susikurti teisingą viziją ir realistiškus tikslus, kad ši vizija vieną dieną virstų realybe,  jaunam žmogui jau dabar reikia priimti argumentuotus sprendimus

Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra atsakingas ir sudėtingas procesas. Jaunuoliams pirmajame profesinio kelio pasirinkimo etape itin aktualu turėti ir puoselėti viziją ateities karjerai: kuo norima tapti ir kokių sprendimų bei veiksmų prireiks, kad tai pasiektum. Tam, kad pavyktų susikurti teisingą viziją ir realistiškus tikslus, kad ši vizija vieną dieną virstų realybe,  jaunam žmogui jau dabar reikia priimti argumentuotus sprendimus: domėtis studijų pasiūla, rinkti informaciją, įvertinti savo turimus talentus ir jų pritaikomumą ateities profesijai, konsultuotis su ekspertais, savo sričių žinovais.

2023 m.  sausio 19 dieną Kauno  Žalgirio arenoje vykusi „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“ – būtent ta vieta, kur jaunuoliams buvo suteikta visa aktuali ir reikalinga informacija ateities karjeros vizijai puoselėti. Mugėje vyko diskusijos temomis: „Ką svarbu žinoti dabartiniams dešimtokams apie brandos egzaminų pokyčius“ ir „Visi keliai atviri. Kurį pasirinkti? Atsakymai į svarbiausius abiturientų klausimus“. Taip pat buvo pristatomi universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų motyvaciniai pranešimai. Visa tai ir dar daugiau informacijos apie aukštųjų mokyklų siūlomas karjeros galimybes ir perspektyvas renginio metu galėjo išgirsti mugėje dalyvavę Lazdijų Motiejaus Gustaičio, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų  III-IV klasių moksleiviai kartu su juos lydėjusiomis Lazdijų švietimo centro karjeros specialistėmis Irma Kunsevičiene ir Rasa Jušinskiene.

Informacija atnaujinta: 2023-01-24 21:54