PADOVANOK ŠILUMĄ

.

Nuoširdžiai dėkojame Lazdijų bei Veisiejų Trečiojo amžiaus universiteto lankytojams bei visiems, dalyvavusiems labdaringoje mezgimo akcijoje PADOVANOK ŠILUMĄ, skirtoje karo negandas, šaltį patiriantiems Ukrainos gyventojams bei šios šalies gynėjams. Į baigiamąjį akcijos renginį susirinkę TAU senjorai susitiko su Lazdijų rajone gyvenančiais ukrainiečiais, kurie pastaraisiais mėnesiais mokėsi lietuvių kalbos, drauge pasidžiaugė mezginiais – beveik 100 porų numegztų kojinių bei pirštinių vaikams ir suaugusiems.

Dalindamiesi pasakojimais apie Kalėdų šventimo tradicijas Lietuvoje ir Ukrainoje, kalbėdami apie tvarumą, visi iš siūlų likučių pasigamino po kalėdinį žaisliuką. Ukrainietė Natalija visus pavaišino nacionaliniu patiekalu – ukrainietiškais barščiais, kurie valgomi su bulviniais blynais, vadinamais „dierūny“, bei visų ukrainiečių vardu dėkojo už šilumos ir gerumo kupinas megztas dovanas tautiečiams.

Senjorų paaukoti mezginiai jau perduoti Lazdijų rajono savivaldybei ir drauge su kitomis suaukotomis priemonėmis netrukus pasieks savivaldybės bendradarbiavimo partneres – Ukrainos Novohuyvinsko ir Baranivkos savivaldybes.

Informacija atnaujinta: 2022-12-30 15:30