Paskaita "Socialinio pedagogo gerosios patirties sklaida, dirbant Druskininkų ir Lazdijų savivaldybių miesto ir rajono ugdymo įstaigose"

Paskaita

Gegužės 19 d. nuotoliniu būdu vyko paskaita „Socialinio pedagogo gerosios patirties sklaida, dirbant Druskininkų ir Lazdijų savivaldybių miesto ir rajono ugdymo įstaigose“ Lazdijų ir Druskininkų rajonų socialiniams pedagogams. Renginį organizavo ir vedė Lazdijų rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė Judita Dzevyžienė ir Druskininkų rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė Agnė Gaidamavičienė.

Paskaitos metu buvo pristatyti 3 pranešimai:

1) „Jausmų raizgalynė“, - pranešėja Druskininkų sav. Viečiūnų progimnazijos vyr. socialinė pedagogė Kristina Uteševa. Pranešėja pasidalino darbo patirtimi kaip su vaikais kalba emocijas, emocijų išveikimą, pristatė „Jausmų raizgalybės“, „Pasakų šarados“, „Jausmų puodelio“ metodus.

2) „Socialinio pedagogo darbo metodai, dirbant nuotoliniu būdu“, pranešėja – VšĮ Lazdijų švietimo centro ir Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ socialinė pedagogė Judita Dzevyžienė. Pranešime buvo kalbama apie dažniausiai naudojamas nuotolines bendravimo priemones, socialinė pedagogė pristatė savo kurtas ugdymo priemones (ekrano įrašai, plakatai, programėlės) ir kitus nuotolinio darbo metodus.

3) „Emocijų pažinimas per lytėjimą ir spalvas“, - Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ socialinė pedagogė Jolita Balčiuvienė. Pranešėja pasidalino patirtimi kaip ugdo emocinį vaikų pažinimą, kokie darbo metodai naudojami ir t. t.

     Po pranešimų renginio dalyviai pasidžiaugė gerąją patirtimi, dalinosi patirtimi su kokiais iššūkiais susiduria dirbdami, kaip pavyksta įveikti sunkumus.